MDE0630-5R6M
MFR.Part #
MDE0630-5R6M
JLCPCB Part #
C2875731
Package
SMD,7x6.6mm
Description
42mΩ 5.5A 5.6uH 6.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS