SCM4520-301-17
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SCM4520-301-17
JLCPCB Part #
C2762002
Package
SMD,4.7x4.5x2.0mm
Description
-40℃~+125℃ 1.7A 125V 2 300Ω@100MHz 45mΩ SMD,4.7x4.5x2.0mm Common Mode Filters ROHS