SCM4520-142-12
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SCM4520-142-12
JLCPCB Part #
C2762003
Package
SMD,4.7x4.5x2.0mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2A 1.4kΩ@100MHz 125V 2 81mΩ SMD,4.7x4.5x2.0mm Common Mode Filters ROHS