MDE1040-1R5M
MFR.Part #
MDE1040-1R5M
JLCPCB Part #
C2875748
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1.5uH 16A 24A 4.2mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS