MDA7050-8R2M
MFR.Part #
MDA7050-8R2M
JLCPCB Part #
C5359716
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
38.5mΩ 6.5A 7.5A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS