NRSA3015-101M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSA3015-101M
JLCPCB Part #
C29781078
Package
SMD,3x3mm
Description
100uH 3.4Ω 300mA 350mA AEC-Q200 Magnetic gel inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS