NRSE8065-102M
MFR.Part #
NRSE8065-102M
JLCPCB Part #
C2903122
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 2.35Ω 400mA 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS