SPM3015-2R2M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM3015-2R2M
JLCPCB Part #
C2761889
Package
SMD,3x3mm
Description
1.8A 2.2uH 3A 94mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS