MDE0320-1R0M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDE0320-1R0M
JLCPCB Part #
C2875700
Package
SMD,3.4x3.2mm
Description
1uH 38mΩ 4A 5A Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3.2mm Power Inductors ROHS