SDRH7345-220M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SDRH7345-220M
JLCPCB Part #
C2922554
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.41A 1.7A 22uH 90mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS