NRSE4020-150M
MFR.Part #
NRSE4020-150M
JLCPCB Part #
C2903024
Package
SMD,4x4mm
Description
1.35A 15uH 230mΩ 770mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS