THC2815-150M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
THC2815-150M
JLCPCB Part #
C2761970
Package
SMD-3P,19.7x27.9mm
Description
1.6mΩ 15uH 9.8A ±20% SMD-3P,19.7x27.9mm Inductors (SMD) ROHS