WK73S3ATTER649F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTER649F
JLCPCB Part #
C4262608
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 649mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS