UR73VD2ATTD33L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
UR73VD2ATTD33L0F
JLCPCB Part #
C2482456
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 33mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS