LTR100JZPJ474
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR100JZPJ474
JLCPCB Part #
C6218786
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 3W 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS