SR732BRTTDR665F
MFR.Part #
SR732BRTTDR665F
JLCPCB Part #
C2613021
Description
-55℃~+155℃ 333mW 665mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS