WK73S3ATTER549F
MFR.Part #
WK73S3ATTER549F
JLCPCB Part #
C4264335
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 549mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS