SG73P1EWTTP46R4F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP46R4F
JLCPCB Part #
C3952818
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS