RN73H1JTTD2212A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2212A10
JLCPCB Part #
C4197594
Description
100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS