RN73R1JTTD6811B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6811B10
JLCPCB Part #
C3977777
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS