WK73S3ATTE27LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE27LJ
JLCPCB Part #
C4346559
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 27mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS