RN731JTTD2100F25
MFR.Part #
RN731JTTD2100F25
JLCPCB Part #
C4044842
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS