WK73S3ATTER243F
MFR.Part #
WK73S3ATTER243F
JLCPCB Part #
C4069678
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 243mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS