RK73H3ATTE6800D
MFR.Part #
RK73H3ATTE6800D
JLCPCB Part #
C2582814
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS