RN732ATTD5363F25
MFR.Part #
RN732ATTD5363F25
JLCPCB Part #
C4342707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS