RN73H1ETTP1321F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1321F25
JLCPCB Part #
C2516635
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS