WK73S3ATTER143F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTER143F
JLCPCB Part #
C3992274
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 143mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS