WK73S3ATTE8R66F
MFR.Part #
WK73S3ATTE8R66F
JLCPCB Part #
C4223840
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS