SG73S1JRTTD1002F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1002F
JLCPCB Part #
C5915857
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS