WK73S3ATTE2R61F
MFR.Part #
WK73S3ATTE2R61F
JLCPCB Part #
C4308285
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.61Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS