RN732ATTD8062B50
MFR.Part #
RN732ATTD8062B50
JLCPCB Part #
C4081839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS