WK73S3ATTER866F
MFR.Part #
WK73S3ATTER866F
JLCPCB Part #
C4326619
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS