SG73P2E1RTTD3742F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3742F
JLCPCB Part #
C7311797
Description
-55℃~+155℃ 1W 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS