RN732BTTD6190B25
MFR.Part #
RN732BTTD6190B25
JLCPCB Part #
C4048369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS