HV733ARTTE1874F
MFR.Part #
HV733ARTTE1874F
JLCPCB Part #
C7287355
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS