WK73S3ATTE36LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE36LJ
JLCPCB Part #
C3927362
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 36mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS