HV732HRTTE1694F
MFR.Part #
HV732HRTTE1694F
JLCPCB Part #
C7206142
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS