WK73S3ATTE16LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE16LJ
JLCPCB Part #
C3922578
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 16mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS