WU732B15TTD22L0F
MFR.Part #
WU732B15TTD22L0F
JLCPCB Part #
C2611998
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 22mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS