3430A3F51KTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A3F51KTE
JLCPCB Part #
C20440927
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 3W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS