RN73H1JTTD2670B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2670B10
JLCPCB Part #
C4041972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS