RN732BTTD6800D25
MFR.Part #
RN732BTTD6800D25
JLCPCB Part #
C4349806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS