SG73S2E1RTTD1872F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1872F
JLCPCB Part #
C6679222
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS