WK73S3ATTE22LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE22LJ
JLCPCB Part #
C4308173
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 22mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS