RN73R2ATTD8981F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD8981F100
JLCPCB Part #
C4272213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS