HV733ATTE5112D
MFR.Part #
HV733ATTE5112D
JLCPCB Part #
C4196533
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS