WK73S2HTTER383F
MFR.Part #
WK73S2HTTER383F
JLCPCB Part #
C3968184
Description
-55℃~+155℃ 1W 383mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS