SG73P2E1RTTD1303F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1303F
JLCPCB Part #
C7311683
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS