RK73B2HTTE245J
MFR.Part #
RK73B2HTTE245J
JLCPCB Part #
C2578101
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS