SG73S2ARTTD2402D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2402D
JLCPCB Part #
C7080268
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS